Zvedací plošiny pro manipulaci s břemeny

Přidal:

Zdvižná plošina je nepostradatelným pomocníkem v jakékoliv průmyslové hale, skladě a v dalších prostorách. Jak už prozrazuje název této techniky, jde o manipulační zařízení, s pomocí nichž se budete moci dostat do potřebných výšek. Nemusí to však být jen pomyslný „výtah“ mezi jednotlivými patry skladovací haly. Zvedací plošiny jsou využívány také při nakládání zboží na auta a při mnoha jiných manipulačních procesech. Jejich potřeba je občas nezbytností, jindy velkým přínosem, který šetří spoustu času a práce.

Ať už se zaměříte na prodej nové techniky nebo zvolíte profesionální bazar, vždy si pořizujete výrobek spojený s několika charakteristickými vlastnostmi. Dbát byste měli na to, aby plošina měla pevný rám zhotovený z hliníku a řadu dalších bezpečnostních prvků.

  • Ochrana proti přetížení.
  • Zpětný ventil omezující pokles stolu v případě poškození hadic.
  • Mezeru mezi nůžkovými mechanismy.
  • Zajišťovací tyče pro zvýšení bezpečnosti.

Zvedací plošiny na míru

Každý zákazník má trochu odlišné požadavky na pracovní plošiny, proto se není třeba divit tomu, že na trhu objevíte hned několik modelů s rozdílnými technickými parametry. Při jejich pořízení bude hrát důležitou roli nejenom cena, ale především konkrétní možnosti užití.

  • Nůžkové plošiny.
  • Zvedací plošiny pro auta.
  • Hydraulické zvedací stoly.

Kromě těchto tří základních a nejpoužívanějších zvedacích plošin můžete samozřejmě narazit také na mnohé další, jako jsou nízkoprofilové plošiny, dvojité horizontální plošiny, včetně bezpočtu doplňkového příslušenství.

Nůžkové zvedací plošiny

zvedaci-plosina-nuzkova-zvedaci-stul

Zvedací plošina s jedním nůžkovým mechanizmem pro rovnoměrně rozložený náklad.

Nůžkové zvedací plošiny nachází velice široké uplatnění. Vybírat si můžete mezi jednoduchými nebo dvojitými vertikálními stroji, přičemž u těch druhých je dosaženo většího zdvihu bez nutnosti velkých rozměrů rámu. Nůžkové zvedací plošiny jsou dimenzovány pro 10 – 30 pracovních cyklů za hodinu. Ty nejlepší stroje jsou schopny uspokojit nejtěžší provozy a náročné požadavky klienta.

dvojite-nuzkove-plosiny

Dvojité nůžkové plošiny

Zvedací plošiny pro auta

Nakládací plošiny

Nakládací plošiny

Nákladní zvedací plošiny pro auta jsou primárně určeny k tomu, abyste na ně najeli s vysokozdvižným vozíkem a nákladem, vyvezli se do výšky korby nákladního vozu a tam zboží pohodlně složili. U těchto výrobků je samozřejmě dbáno na maximální bezpečnost, ať už je to pojistným ventilem nebo kontrolovaným elektrickým systémem.

Hydraulické zvedací stoly

Alternativou výše uvedených produktů jsou hydraulické zvedací stoly s vysokou nosností a univerzálním použitím. Ocelová konstrukce těchto produktů je spjata s vysokou mobilitou, takže si stoly pohodlně přesunete tam, kde najdou aktuálně největší uplatnění. Tyto zdvižné stoly vám mohou ušetřit spoustu práce, námahy a bolestí zad.

Použité zvedací plošiny

Jestliže máte zájem o zvedací plošiny, ale trochu bojujete s pořizovacími náklady nových modelů, využijte použité zvedací plošiny. V okamžiku, kdy je zakoupíte u profesionálního prodejce zaručujícího jejich vynikající technický stav, odvedou naprosto stejnou službu, avšak za menší cenu. Bazar s touto technickou je dnes stejně rozšířený, jako prodej použitých vysokozdvižných vozíků.

Pronájem zvedací plošiny

Objevují se samozřejmě i tací zákazníci, kteří potřebují využít pracovní plošiny jednorázově nebo jednou za hodně dlouhý čas. Pak se mnohdy nevyplatí ani použité zvedací plošiny.

Pro takové případy však existují příhodné služby, mezi než patří pronájem zvedací techniky. Dané zařízení si pronajmete na odpovídající dobu, a to včetně dopravy tam, zpět a potřebné montáže/demontáže. Zdvižné plošiny nabízí zkrátka pro každého něco.

Dostupnost a cena zdvižných plošin

V případě zájmu o zvedací plošiny a pracovní hydraulické stoly, nás kontaktujte.

0

O autorovi:

Společnost Martin Rosulek - Rosservis, s.r.o. se specializuje na vysokozdvižné vozíky již od roku 1991. Zajišťuje generální opravy, prodej VZV Desta, opravy a servis VZV po celé České republice a Slovensku. Dodává také příslušenství, přídavná zařízení a náhradní díly na VZV.
  Související příspěvky