Zakázková výroba vysokozdvižných vozíků Desta, VZV Desta

Vysokozdvižné vozíky Desta sestavujeme v zakázkové výrobě. Oproti ostatním vozíkům mají naši klienti volbu rozhodnout se pro konkrétní parametry a vybavení VZV Desta.

Každý vysokozdvižný vozík sestavujeme dle individuálních přání a přizpůsobujeme konkrétním požadavkům.
Vysokozdvižné vozíky vyrobené v tomto procesu tak nemohou být pouhými stroji, které si prostě někde koupíte a pak s nimi pracujete. My vyrábíme a sestavujeme VZV Desta, která splňuje konkrétní parametry a tím Vám garantuje skutečnou přidanou hodnotu stroje. Pořizovací hodnota vysokozdvižných vozíků se tak z nákladu přeměňuje v investici, která Vám každý den provozu usnadňuje a zefektivňuje práci. Přečtěte si naši Vizi „Vysokozdvižný vozík není pouhý stroj na práci“


 

 

Unikátní proces výroby VZV Desta v buňkovém systému

Vysokozdvižné vozíky Desta sestavujeme v unikátním systému tzv. buňkové výroby VZV. Každý mechanik sestavuje jeden vysokozdvižný vozík – od samotného rozebrání, přes montáž nových dílů, elektroinstalaci a závěrečné atesty.

V každé buňce výrobní haly tak vzniká vysokozdvižný vozík, za který je zodpovědný jeho mechanik.
Přístup tzv. buňkového systému vyžaduje profesionální přístup každého mechanika a uplatnění jeho know-how v každé oblasti při sestavování VZV.

Srdečně Vás zveme na prohlídku tohoto unikátního systému. Každý den máte příležitost vidět rozpracovanost na celkem 9 VZV Desta. Každý vozík v jiném stádiu rozpracovanosti – jedinečný pohled do zákulisí výroby vysokozdvižných vozíků Desta. Spusťte si video-pozvánku vpravo.

vysokozdvižný vozík desta

 

VZV Desta podle Vašich požadavků a přání

Zakázková výroba VZV Desta nabízí možnost individuální volby nejen typové řady vozíku, nosnosti, ale velmi širokého spektra technických parametrů vč. designového provedení. Vysokozdvižné vozíky přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům a přáním.

Níže podrobně uvádíme individuální parametry vysokozdvižného vozíku Desta, který sestavujeme přímo pro Vás.

 

Základní parametry VZV Desta

 • Druh vysokozdvižného vozíku (terénní, silniční)
 • Typová řada VZV (přehled typových řad najdete zde)
 • Provedení (kabinové, polokabina, ochranný rám)
 • Pohon VZV (dieselový či plynový LPG)
 • Nosnost
 • Zvedací zařízení (duplex, triplex, výška zdvihu)

Ať si vyberete jakoukoli typovou řadu, jsme schopni upravit vozík pro ekologický LPG pohon. Vysokozdvižné vozíky také přizpůsobíme, aby splňovaly požadavky na silniční provoz.

vysokozdvižný vozík desta

 

Vybavení pro vysokozdvižný vozík Desta

 • Nosné vidle (volba značky a délky vidlic)
 • Pneumatiky (vzdušnicové či superelastické, volba značky)
 • Brzdy
 • Sedačka (čalounění bezpečnostní pás, polohování)
 • Vytápění
 • Osvětlení
 • a další…

 

Vysokozdvižný vozík dle Vašich požadovaných parametrů

Vysokozdvižný vozík jsme schopni dále přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům. Může se jednat např. o zásahy do řídící jednotky, brzdové části, apod. Staré typové řady VZV Desta DVHM L často dovybavujeme novější řídící nápravou z Desta řady DV, která zaručuje větší stabilitu. Jsme schopni vysokozdvižný vozík Desta upravit také pro specializované závody (např. potravinářské, hutní a další), které musí splňovat stanovená kritéria. Vysokozdvižný vozík přizpůsobíme také požadavkům z Evropské unie.

Po konzultaci pro jaké účely vysokozdvižný vozík potřebujete Vám doporučíme vhodné úpravy.

 

Barevné provedení vysokozdvižného vozíku Desta

Vysokozdvižný vozík Desta sestavujeme pro Vás, a proto nabízíme možnost přizpůsobit vozík Vašim firemním barvám. Náš přístup spočívá v naplnění a maximálním uspokojení nejen Vašich požadavků, ale také Vašich přání. VZV Desta bude v provozu ve Vaší firmě, proto nevidíme žádný důvod, proč by měl mít námi pevně definované barvy.

Barevné provedení vysokozdvižného vozíku provádíme dle Vašeho přání zcela zdarma.
barevné provedení VZV Desta
Vysokozdvižný vozík dodáme v barevném provedení dle Vašeho výběru.

 

Přídavná zařízení na VZV Desta

Vysokozdvižný vozík Desta je možné dovybavit přídavným zařízením. Široká nabídka přídavných zařízení nabízí rozšíření manipulačních a skladovacích vlastností VZV Desta. Výrazně Vám tak mohou usnadnit a zefektivnit Vaší práci. Vysokozdvižný vozík s přídavným zařízení je schopen suplovat funkci některých jiných strojů.

Nejčastěji využívaná přídavná zařízení na VZV Desta


 

Možnosti financování pro Váš vysokozdvižný vozík Desta

Nabízíme široké možnosti financování pro Váš nový vysokozdvižný vozík Desta.

 • Leasing na zkrácené podklady do 24 hodin
 • Úvěr
 • Na splátky

Výhodou leasingu na zkrácené podklady je to, že nemusíte dokládat hospodářský výsledek ani zajištění. Postačí jediný doklad, a to kopie Vašeho občanského průkazu. Výhodou je také rychlost zpracování, leasing jsme schopni uzavřít do 24 hodin.
Kalkulaci leasingu zasíláme pro konkrétní typovou řadu na vyžádání.

 

Martin Rosulek

Nezávazná kalkulace leasingu na Váš email


Vaše jméno

Váš email

Váš telefon

Typová řada VZV Desta

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů. 

Doprava vysokozdvihu zajištěna

Vysokozdvižný vozík Desta dopravíme přímo do sídla Vaší firmy. Vysokozdvižný vozík navíc uvedeme do provozu na Vámi určeném místě. Máte tedy jistotu 100% funkčnosti stroje.
Vykládku VZV Desta provedeme v závislosti na možnosti Vašich objektů. Nejsnazší vykládka probíhá, pokud máte ve firmě rampu. Složit vysokozdvižný vozík můžeme ale také pomocí nájezdové plošiny přepravního vozu či pomocí jeřábu.
Předání vozíku probíhá za přítomnosti našeho servisního technika, který v případě potřeby zaškolí Vaše řidiče pro profesionální obsluhu VZV. 

Předáme kompletní dokumentaci k Vašemu vysokozdvižnému vozíku Desta

Vysokozdvižný vozík Desta předáváme s kompletní dokumentací.

 • Technický průkaz
 • Záruční knížka
 • Servisní knížka
 • Návod na obsluhu VZV
 • Katalog náhradních Desta dílů

Pro další informace o dokumentaci k vysokozdvižnému vozíku Desta, pokračujte na stránku: dokumentace k VZV Desta


 

Váš vysokozdvižný vozík se zárukou 24 měsíců | VZV Desta v České republice a na Slovensku

Vysokozdvižný vozík Desta dodáváme se zárukou 24 měsíců (nebo 1800 mth). Garantujeme Vám kvalitu odvedené práce, poskytovaná záruka se vztahuje na celý stroj – jakoukoli část vysokozdvižného vozíku.

Záruční servis VZV Desta poskytujeme po celé České republice a Slovensku. Nezáleží na tom, kde jste – naši technici a servisní mechanici k Vám dorazí do 24-48 hodin a závadu na vozíku odstraní.

Poprvé při nákupu repasovaného vysokozdvižného vozíku máte skutečnou jistotu. Je to stejné, jako byste si kupovali nový vysokozdvižný vozík – máte garanci záruky a servisu – jen prostě zaplatíte méně.

Servis VZV Desta

 

Servisní zabezpečení VZV včetně náhradních dílů Desta

Při nákupu vysokozdvižného vozíku poskytujeme komplexní služby, které jsou spojeny s provozem vozíku Desta. Nemusíte se de facto o nic starat, veškerou servisní a technickou odpovědnost můžete nechat na nás. O Váš vysokozdvižný vozík se postaráme nezávisle na tom, kde Vaše společnost sídlí.

Váš vysokozdižný vozík Desta servisně zabezpečíme po celé ČR a Slovensku – pomocí našich mobilních servisních dílen jsme schopni řešit jakoukoli závadu na VZV do 24-48 hodin od nahlášení.

Disponujeme skladem náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky Desta. Pokud budete potřebovat jakýkoli náhradní díl pro VZV, běžně odesíláme náhradní díly do druhého dne.

Bližší informace o těchto službách najdete na níže uvedených odkazech:


 

Stovky spokojených klientů potvrzují dlouhodobou životnost VZV Desta

Již od roku 1991 dodáváme vysokozdvižné vozíky Desta klientům po celé České republice a Slovensku. Během těchto 23 let nám naši klienti potvrzují, že vysokozdvižné vozíky Desta z naší výrobní haly dosahují dlouhodobé životnosti. Přestože se jedná vozíky po generální opravě, vysoký poměr nových náhradních dílů a unikátní know-how při sestavování VZV garantuje bezproblémovou provozuschopnost vysokozdvižného vozíku více než 10 let.

Vysokozdvižný vozík Desta pomáhá stovkám společností i drobným živnostníkům. Usnadněte si i Vy práci s VZV Desta. 

Kontaktujte nás a vyžádejte si bližší informace

Máte zájem o vysokozdvižný vozík Desta? Zavolejte nám nebo zanechte zprávu. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a budeme konzultovat Vaše požadavky a přání.

„Zakázková výroba VZV Desta začíná právě konzultací Vašich potřeb.“

Martin Rosulek
Váš poradce pro manipulační techniku

 

Přehled základních typových řad VZV Desta najdete zde.
Akční nabídku VZV Desta najdete zde.


Vaše jméno

Váš email

Váš telefon

Vaše zpráva

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů.