Vize 2014

Přidal:

Vážení obchodní přátelé,

konec roku je spojován s předkládáním nejrůznějších statistik, hodnocení a prognóz založených na empirických datech. My ve firmě Rosservis však dnes cítíme, že namísto vědecko-technických analýz je neméně důležité založit své cíle, vize a přání na intuici a vnitřních pocitech.

Protože to, co cítíme, významně ovlivňuje to, jak se rozhodujeme.

Nebudeme dalšími z řady, kteří přinášejí teorie očekávání pro rok 2014. Náš neměnný vnitřní postoj založený na odpovědnosti, vytrvalosti a tvrdé práci se odráží v hodnotách, které budeme následovat i v dalším roce.

Aniž bychom tedy měli v ruce jakékoli podklady pro rok 2014, cítíme, že tento rok bude významný. Nebude revoluční změnou jako spíše dalším krokem. Správná vize ale nemusí být nutně revoluční. Opakovně se celá společnost přesvědčuje, že proces založený na postupném zlepšování dosahuje lepších výsledků. A to nejen při lidských činnostech, ale také v samotném přírodním evolučním procesu. Příkladem mohou být malé děti jezdící na stále větším kole, ale také příroda, která nám ukazuje skutečnou rozmanitost, bujarost, ale také svoji vnitřní sílu. Věříme, že nám dává signály, podle kterých bychom se měli řídit. Určité signály bychom měli následovat nežli se stavět proti proudu.

Cítíme, že vysokozdvižný vozík není jen stroj na práci. Dobrý vysokozdvižný vozík může reprezentovat Vaši společnost či dokonce odvedenou práci. Ale nikdy nesmíme zapomenout na to nejdůležitější. Skutečná hodnota a vnitřní síla vysokozdvižného vozíku se odráží ve schopnosti dokázat pomoci.

Společnost Martin Rosulek – ROSSERVIS nesestavuje vysokozdvižné vozíky proto, aby Vám dodala stroj na práci anebo aby tento stroj reprezentoval Vaši společnost. My sestavujeme vysokozdvižné vozíky proto, aby Vám pomáhaly.

Jsme přesvědčeni, že právě tato vlastnost odlišuje naše vysokozdvižné vozíky a činí z nich něco výjimečného. Můžete se proto spolehnout, že hodnota skutečné pomoci bude u nás vždy na vrcholu priorit.

Každý vysokozdvižný vozík sestavujeme a servisujeme, abychom Vám usnadňovali Vaši práci a pomáhali naplnit Vaše cíle, sny a přání. A pomáhali uskutečnit Vaše vize.

Martin Rosulek – Rosservis

Vysokozdvižné vozíky, které Vám pomáhají

0

O autorovi:

Společnost Martin Rosulek - Rosservis, s.r.o. se specializuje na vysokozdvižné vozíky již od roku 1991. Zajišťuje generální opravy, prodej VZV Desta, opravy a servis VZV po celé České republice a Slovensku. Dodává také příslušenství, přídavná zařízení a náhradní díly na VZV.
  Související příspěvky