TERENNÍ VOZÍK 3522 TXK S LPG

Přidal:

Terenní vozík, který zvládne tvrdé venkovní zacházení a splňuje i podmínky pro provoz v uzavřených prostorech. To je TXK s plynovým pohonem LPG.

Na začátku února jsme hovořili s majitelem jedné pily na Brněnsku. S terénní řadou měl letitou zkušenost a jeho vozík potřeboval projít celkovou opravou. S pohonem LGP máme bohaté zkušenosti, ale poprvé za svou 21letou existenci jsme kombinaci použili pro terenní řadu DESTA. Generální oprava na našem boxu číslo 2 vedl mechanik s 15letou praxí a práce probíhala necelých 45 dní.

  

Generální oprava

Destu 3522 TXK jsme celou rozebrali a základní práce probíhaly standardně. Při generální opravě jsme vyměnili více jak dvě třetiny všech komponentů. Co se týká provozuschopnosti, rozdíly oproti novému kusu opravdu jen těžko poznáte. Navíc je garantována 2letá záruka na všechny díly i na vzv jako celek.

      

Dneska odjíždí vozík přepravní službou ke svému majiteli.  3522 TXK splňuje všechny předpoklady pro náročný venkovní provoz (uzávěrka diferenciálu, redukce, posilovač řízení, robusní kostra, kabina s vytápěním), a díky LPG se může certifikovaně pohybovat i v uzavřených prostorách.

 

  

0

O autorovi:

Společnost Martin Rosulek - Rosservis, s.r.o. se specializuje na vysokozdvižné vozíky již od roku 1991. Zajišťuje generální opravy, prodej VZV Desta, opravy a servis VZV po celé České republice a Slovensku. Dodává také příslušenství, přídavná zařízení a náhradní díly na VZV.
  Související příspěvky
  • No related posts found.