Still servis vysokozdvižných vozíků

Přidal:

Hledáte servis pro vysokozdvižný vozík Still? Ať už potřebujete rychlou opravu, výměnu oleje, hydraulických částí, zdvihacího zařízení anebo hledáte náhradní díl, naše firma Rosservis vám nabízí servisní služby pro váš VZV. Poskytujeme opravy a odborný servis Still vozíků po celé České republice za dostupné ceny.

Vysokozdvižné vozíky Still – historie a současnost

Společnost Still byla založena už v roce 1920, avšak v této době ještě nevyráběla vysokozdvižné vozíky. Still se soustředil pouze na výrobu elektromotorů. Až o několik let později rozšířil Still svoji výrobu a začal se věnovat manipulační i skladové technice a logistickým řešením.

Manipulační technika Still je dnes žádaná pro sklady s maximální vytížeností. Moderní vysokozdvižné vozíky tak mohou v těchto prostorech naplno uplatnit své jízdní i skladovací schopnosti. Společnost Still se také z tohoto důvodu soustředí na výrobu nejen dieslových a plynových VZV, ale také na výrobu elektrických vysokozdvižných vozíků.

V České republice mají vysokozdvižné vozíky Still jedno z největších zastoupení v rámci zahraničních značek VZV. Využívají se jak tříkolové, tak čtyřkolové vozíky. Společnost Still dodává také ručně vedené vysokozdvižné vozíky a retraky.

Naše firma Rosservis je schopna poskytovat servis a opravy pouze na dieslové vysokozdvižné vozíky Still. Oblíbené jsou také zahraniční vozíky Linde a Jungheinrich. K nim poskytujeme také servis a originální náhradní díly:

Dieslové vysokozdvižné vozíky Still

Níže uvádíme typové řady vysokozdvižných vozíků Still s dieslovým pohonem.

Still RX 70-16, Still RX 70-18, Still RX 70-20, Still RC 40-16, Still RC 40-18, Still RC 40-20, Still RC 40-25, Still RC 40-30, Still RX 70-22, Still RX 70-25, Still RX 70-30, Still RX 70-35, Still R 70-40, Still R 70-45, Still R 70-50, Still R 70-60, Still R 70-70, Still R 70-80.

Servis vysokozdvižných vozíků Still

Pravidelná údržba podporuje dlouhodobou životnost vysokozdvižného vozíku a jeho neustálou provozuschopnost. Mechanické i hydraulické části vozíku Still je potřeba pravidelně servisovat. Neměli byste zbytečně dlouho oddalovat ani drobné opravy. Takové servisní zásahy ve skutečnosti vysokozdvižnému vozíku pomáhají prodloužit jeho životnost a zachovávají hodnotu stroje. Preventivní údržba současně redukuje zvýšené náklady v případě rozsáhlých oprav, které jsou nutné v důsledku zanedbání servisu. V neposlední řadě je financování drobnějších oprav přívětivější k firemnímu rozpočtu a lze jej vhodně rozložit do celého roku.

Výhody servisu vozíků Still firmou Rosservis

  • Rychlá diagnostika závad na vozíku
  • Opravy mechanických i hydraulických částí VZV
  • Flexibilní servis po celé České republice
  • Drobné opravy, technické prohlídky i rozsáhlé opravy vozíků
  • Profesionální servisní mechanici s mnohaletými zkušenostmi
  • Na trhu manipulační techniky působíme již od roku 1991

Náhradní díly Still

Opravu vozíku Still provádíme s alternativními náhradními díly.

Potřebujete servis pro vysokozdvižný vozík Still?

Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o rychlou diagnostiku či servisní zásah na vašem VZV. František Trnka je dostupný pondělí až pátek na telefonním čísle +420 602 134 619 nebo e-mailu frantisek.trnka(zavinac)rosservis.cz.

0

O autorovi:

Společnost Martin Rosulek - Rosservis, s.r.o. se specializuje na vysokozdvižné vozíky již od roku 1991. Zajišťuje generální opravy, prodej VZV Desta, opravy a servis VZV po celé České republice a Slovensku. Dodává také příslušenství, přídavná zařízení a náhradní díly na VZV.
  Související příspěvky