Servis Hyster a opravy vysokozdvižných vozíků

Přidal:

Hyster vysokozdvižné vozíky patří k nejžádanější manipulační technice v České republice. Firma Martin Rosulek – Rosservis se věnuje prodeji a servisu vysokozdvižných vozíků již více jak 27 let a nabízí bohaté zkušenosti s rychlými a bezpečnými servisními zásahy. V případě zájmu o opravu vysokozdvižného vozíku či servis Hyster jsme vám plně k dispozici.

Vysokozdvižné vozíky Hyster

VZV Hyster se prezentují jako nejodolnější vozíky do jakéhokoli terénu. Kombinace inovativního designu, průmyslových komponentů a nejmodernější výroby má dodat strojům spolehlivost a odolnost vůči nejnáročnějším vlivům.

Značka Hyster patří k nejznámějším v oblasti těžkých strojů, manipulační techniky a současně vysokozdvižných vozíků.

Servis Hyster – kontroly i opravy po celé ČR

Pravidelný servis je důležitou součástí bezproblémového chodu manipulační techniky a VZV Hyster nevyjímaje. Údžba a preventivní zásahy mají zajistit maximální připravenost stroje pro vaše úkoly. Servisní služby dále zahrnují drobné opravy, technické prohlídky, opravy jednotlivých částí VZV či rozsáhlé generální opravy strojů.

  • Drobné opravy
  • Servisní kontrola
  • Technická prohlídka
  • Oprava motoru
  • Rozsáhlé generální opravy

Servis provádíme pouze pro vysokozdvižné vozíky Hyster s dieslovým pohonem.

Vysokozdvižný vozíky Hyster opravíme u vás

Řadu servisních oprav jsme schopni provést přímo na místě vašeho podnikání. Vysokozdvižný vozík tak nemusíte nikam složitě převážět. Naši servisní mechanici k vám dojedou a stroj opraví. Ušetříte tak čas, peníze i nákladou organizaci celého převozu. V případě rozsáhlejších servisních zásahů a generální oprav je zapotřebí vozík dopravit do naší dílny v Děčíně. Konkrétní postup je vždy na společné dohodě.

V případě zájmu zajišťujeme také opravy a servis vysokozdvižných vozíků Desta, Linde, Jungheinrich a Still.

Náhradní díly VZV Hyster

V rámci servisních služeb zajišťujeme také náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky Hyster – logické jednotky, pneumatiky, oleje, baterie, zvihací zařízení, nosné vidlice, atd.

Vysokozdvižný vozík můžete také doplnit o přídavná zařízení.

Hyster servis v ČR – Kontakt

Naše firma Martin Rosulek – Rosservis působí na trhu manipulační techniky – prodej a servis vysokozdvižných vozíků od roku 1991. Pomocí našich mobilních dílen jsme schopni zajistit servisní zásahy po celé České republice. Naši technici a mechanici bezpečně provedou vyžadované opravy a současně vašeho řidiče vysokozdvižného vozíku zaučí pro používání a údržbu VZV.

František Trnka – servis VZV a prodej náhradních dílů

  • Tel.: +420 412 520 002 (Po – Čt: 7:30 – 17:00, Pá 7:30 – 14:30)
  • Mob.: +420 602 134 619
  • E-mail: frantisek.trnka(a)rosservis.cz
0

O autorovi:

Společnost Martin Rosulek - Rosservis, s.r.o. se specializuje na vysokozdvižné vozíky již od roku 1991. Zajišťuje generální opravy, prodej VZV Desta, opravy a servis VZV po celé České republice a Slovensku. Dodává také příslušenství, přídavná zařízení a náhradní díly na VZV.
  Související příspěvky