Martin Rosulek – ROSSERVIS

Na trhu manipulační a skladové techniky v oblasti výroby, oprav a servisu vysokozvižných vozíků působíme již od roku 1991. Úzce se specializujeme na vysokozdvižné vozíky DESTA.
V oblasti manipulační a skladové techniky Vám nabízíme:


 

Naše priority a cíle

Naším cílem není pouze prodej a služby, ale i poskytnutí maxima informací, trvalé servisní zázemí a konzultace potřeb a problémů klienta. Naše nabídka zahrnuje i oblast know-how tzn. projekty, ekonomické vyhodnocování, školení řidičů VZV, technické prohlídky doložené inspekčním certifikátem, revize PB, přestavby LPG, apod.
Zkušený tým produktových manažerů je připraven Vám kdykoliv poradit a poskytnout veškeré informace týkající se typové nabídky vysokozdvižných vozíků DESTA, specifických požadavků, přídavných zařízení VZVnáhradních desta dílů, příslušenství a všeho, co Vás zajímá.

Všichni naši klienti se mohou spolehnout na vysoce kvalitní služby, které jim poskytneme ve shodě s platnými standardy. Naši dodavatelé patří ke špičce ve svém oboru.

 

Pět dimenzí služeb, které nabízíme

Zavedení moderních výrobních a řídících systémů nám umožnilo zaujmout jedno z předních míst v oblasti manipulační skladové techniky.

  • Spolehlivost – schopnost spolehlivě plnit to, co bylo slíbeno.
  • Důvěra – znalosti a profesionální chování zaměstnanců spolu se schopností vzbuzovat pocit jistoty.
  • Vzhled – technické vybavení a profesionální vzhled personálu.
  • Sounáležitost – schopnost vcítit se do duševních stavů klienta.
  • Citlivost – ochota pomáhat klientům a poskytovat jim promptní služby.

desta_rosservis


Zárukou je pro vás i ta skutečnost, že více jak dvě třetiny mých spolupracovníků jsou u nás v trvalém pracovním poměru od roku 1992.

 

 

Slovo samým závěrem

Moji nejbližší spolupracovníci vědí, že já nebudu nikdy zcela spokojen. Dílem to způsobuje dlouhodobý proces v myšlení lidí, kteří postupně mění svůj styl a postoj k našim klientům a dílem to, že vidím v naší činnosti další možnosti pro vývoj.

Rád bych poděkoval všem klientům, za důvěru, s jakou se na nás stále, a v mnoha případech opakovaně, obracejí. Firma Martin Rosulek – ROSSERVIS dělá vše pro to, aby kvalita našich služeb byla na co nejvyšší úrovni a naši klienti se na nás mohli vždy spolehnout.

 

Rosservis, s.r.o.
Obchodní registrativa:
Krajský soud v Ústí n/L, oddíl C, vložka 11947 ze dne 12.2.1997.
IČ: 25016032, DIČ: CZ25016032

Martin Rosulek – Rosservis
Živnostenský list vydal: MÚ Děčín: čj. 573/05/Ž/Jk v Děčíně ze dne 02.03.2005.
IČ: 12762121, DIČ: CZ6402111958

Pro fakturaci prosím používejte IČ fyzické osoby Martin Rosulek.


Více kontaktních informací najdete na stránce Kontakt.