Superelastické pneumatiky na VZV

Superelastické pneumatiky SE pneu na vysokozdvižné vozíky

Superelastické pneumatiky, SE pneu na vysokozdvižné vozíky

Superelastické pneumatiky na VZV (často označované jako SE pneu či plnopryžové pneumatiky) jsou tzv. plná kola, narozdíl od vzdušnicových pneumatik se nemusí foukat. Superelastické pneu obsahují tři různé vrstvy, které plní své vlastní funkce a zvyšují tak odolnost a životnost pneumatiky.

[kkstarratings]

Výhodou superelastického kola je jeho výrazně delší živostnost – není možné, aby vznikl na pneumatice defekt jako na vzdušnicové. Tím je zamezeno zbytečným prostojům v provozu a superelastické pneumatiky tak ve finále snižují provozní náklady. Životnost se v průměru uvádí 3x – 4x delší než u vzdušnicových pneumatik.

Přečtěte si článek: Proč volit superelastické pneu pro VZV a ne vzdušnicové?

Kdy jsou superelastické pneumatiky vhodné?

Před výběrem pneumatik na manipulační techniku, resp. vysokozdvižný vozík je nutné si předem promyslet, jaký vysokozdvižný vozík budete obouvat, jaká je nosnost stroje, v jakém prostředí bude vozík pracovat, a jak často bude vozík v provozu a zátěži.

Kritérií pro rozhodnutí druhu a typu pneumatiky je samozřejmě více, výše uvedené faktory však považujeme za nejdůležitější.

Superelastická pneumatika je vhodná jako letní i zimní pneu. V zimních měsících není problém pneumatiku opatřit sněhovými řetězy.

SE pneu na vysokozdvižné vozíky

Výrobci superelastických pneu dodávají na trh celou řadu druhů SE kol, může se jednat o penumatiky pro zemědělství, stavebnictví, lesní pneu, nákladní i průmyslové pneumatiky.

Naše firma dodává SE pneu na vysokozdvižné vozíky (Desta, Still, Linde, Jungheinrich, Toyota a další).

Výhody SE pneu

  • Vyšší odolnost
  • Delší životnost
  • Minimalizace riziku defektu pneumatiky
  • Snížení provozních nákladů

Nabízené značky pro superelastické pneumatiky na VZV

Vyberte si některou z TOP3 značek na českém trhu v oblasti superelastických pneumatik pro vysokozdvižné vozíky.

Všechny superelastické pneumatiky jsou vhodné pro jakýkoli vyoskozdvižný vozík – zde nezáleží na tom, jakou máte značku či typovou řadu VZV. SE pneu dodáváme v celé řadě rozměrů a velikostí.

SE pneu Trelleborg

Společnost Trelleborg nabízí ty nejkvalitnější plnopryžové pneumatiky. SE pneu Trelleborg jsou vhodné pro vysokozdvižné vozíky, které jsou nadměrně zatíženy a v provozu hrozí nebezpečí defektu.

SE pneu Solideal

Superelastické pneu Solideal stoprocentně nahrazují vzdušnicové pneumatiky a navíc eliminují nebezpečí průrazu a defektu.

Pneumatika Solideal nabízí dvě varianty, a to Solideal Standard a Solideal Magnum (premium).

SE pneu Marangoni

Pneumatiky Marangoni představují ekonomickou třídu superelastických kol. Vhodné pro nenáročné provozy, které ale stále představují zvýšené rizikudefektu či průrazu pneumatiky.

Přelisování SE pneu zdarma po ČR

Provádíme přelisování superelastických pneumatik přímo z Vás ve firmě zdarma. Disponujeme mobilním lisem, díky kterému je přelisování hotové během několika desítek minut.

Montáž kol na vysokozdvižný vozík přímo na místě bez nutnosti demontovat je a zasílat přepravní službou znamená především výraznou úsporu nákladu. Výrazným plusem je také minimalizace časových prostojů.

Likvidace starých vzdušnicových či SE pneumatik zdarma.

Nezáleží na tom, kde Vaše firma sídlí. Neváhejte nás kontaktovat. Využijte příležitosti přelisování pneumatik zdarma po celé České republice.

Máte zájem o superelastické pneu na VZV?


Vaše jméno

Váš email

Váš telefon

Vaše zpráva

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Poptáváte-li superelastické pneumatiky na VZV, uveďte prosím rozměry Vašich současných pneumatik spolu s informací, zda je vozík současně na vzdušnicových pneumatikách či máte SE pneu. Pokud rozměry nevíte, napište nám značku a typovou řadu vysokozdvižného vozíku. Rádi Vám poradíme s výběrem pneu pro Váš VZV.