Katalyzátory MINE-X představují nejmodernější techniku čištění provozních zplodin spalovacích motorů. Původně byly vyvinuty pro důlní prostředí na americkém kontinentě, kde plnily ty nepřísnější podmínky. Jejich použití bylo schváleno certifikátem hlavního hygienika ČR. Důležitost použití katalyzátorů při provozu VZV především při jízdách ve výrobních halách a skladech je všeobecně známé a je zakotveno v příslušných předpisech.

Na tomto místě Vás chceme upozornit na vynikající vlastnosti katalyzátorů MINE –X, které vykazují dokonce lepší výsledky při úpravě zplodin, než mají motory na pohon PB.

Přednosti katalyzátorů MINE-X

  • Vysoká účinnost čištění výfukových plynů, snižuje koncentraci CO až o 95%, spaluje zbytkové uhlovodíky a snižuje nepříjemný zápach výfukových plynů.
  • Nízký zpětný tlak (25-100 mm vodního sl. ) při průchodu spalin se příznivě projevuje na životnosti katalyzátoru a na spotřebě PHM.
  • Aktivace činnosti katalyzátoru má příznivou křivku účinnosti (při 200°C již 50%) nastává v krátké době po nastartování motoru (1-3min.) a snáší bez problémů teploty nad 800°C.
  • Konstrukce katalyzátoru vychází z bohatých zkušeností výrobce, je velmi jednoduchá. Vysoce funkční a účinná, nenáročná na údržbu a její montáž na VZV je bez problémů.
  • Při běžném používání přesahuje životnost katalyzátoru 10.000 motohodin.

Katalyzátor MINE–X nevyžaduje údržbu – pracuje bez výměny náplní – je tepelně a mechanicky odolný – má značně vyšší relativní výkon zvláště proti keramickým katalyzátorům.

 

Kontaktujte nás

František Trnka

servis VZV a prodej náhradních dílů

Tel.: +420 412 520 002
Mob.: +420 602 134 619


Vaše jméno

Email

Telefon

Poptávaný náhradní díl

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů.