Hledáte, co je to vlastně skladová technika? Máte představu, co vše zahrnuje, jaké kategorie? Hledáte konkrétní stroj či zařízení pro skladování? Prohlédněte si níže naši skladovací techniku a související popis.

Skladová technika a skladovací technika

Skladová technika (někdy se používá také slovo skladovací technika) označuje obecně všechny druhy strojů a zařízení, které se používají v uzařených prostorech, jako jsou např. haly a sklady, případně v okolním prostoru, který je nejčastěji tvořen různými nájezdovými a nakládacími rampami.

Každá skladovací technika je zároveň manipulační technika.

Skladová technika Rosservis

Skladová technika obsahuje tedy velké množství druhů a typů vozíků i jiných menších či větích strojů. Naše firma Rosservis se specializuje v rámci skladové techniky pouze na vysokozdvižné vozíky.

Skladová technika v našem portfoliu je detailně představena v tomto odkazu.

Skladová technika a vysokozdvižné vozíky Desta

Již více jak 20 let se specializujeme na prodej skladové techniky vysokozdvižných vozíků, a to výhradně značky Desta. Provádíme generální opravy VZV Desta. Poskytujeme také související servis pro tuto skladovou techniku.

Nenašli jste skladovou techniku?

V případě, že jste nenašli v oblasti skladové techniky to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat. Firma Rosservis poskytuje poradenství v oblasti skladové techniky vysokozdvižných vozíků.

Rádi s Vámi projdeme Vaše požadavky na skladovací techniku a vybereme spolu ten nejvýhodnější vozík pro Vaše podnikání.