Jungheinrich servis VZV v České republice a na Slovensku

Přidal:

Opravy a servis vozíků Jungheinrich poskytujeme přímo na místě po celé České republice a Slovensku. Na trhu manipulační techniky jsme již od roku 1991. Prodáváme vysokozdvižné vozíky, provádíme servisní a technické prohlídky VZV. Prodáváme náhradní díly na vozíky Jungheirich včetně vzdušnicových i superelastických pneumatik.

Servisní služby pro vozíky Jungheirich

 • Diagnostika závad
 • Provozní údržba
 • Drobné opravy
 • Servisní kontroly
 • Technické prohlídky
 • Revize plynových soustav LPG
 • Lisování superelastických pneumatik
 • Prodej a montáž přídavných zařízení
 • Prodej a distribuce náhradních dílů

Opravu vaše vysokozdvižného vozíku Jungheirich provedeme přímo na místě. Naši servisní pracovníci a technici jsou odborně vyškoleni a každé zásahové vozidlo je tzv. mobilní dílnou s potřebným vybavením.

Údržba vozíků Jungheinrich

Údržba a pravidelný servis je důležitá zejména pro dlouhodobou životnost stroje Jungheinrich. Prevence rozsáhlých oprav zajistí bezproblémovou pojízdnost a neustálou připravenost vaší manipulační techniky k práci. Tato preventivní údržba s případnými opravami (tzv. provozní údržba VZV) rovněž snižuje délku odstávek a také výdaje za rozsáhlé opravy. Provozní připravenost vysokozdvižného vozíku Jungheinrich patří k jednomu z hlavních požadavků řidičů VZV i samotných majitelů. Intervaly pravidelné údržby vysokozdvižného vozíku s vámi rádi zkonzultujeme.

Výměna oleje

Olejový servis zajišťuje kondici vaší manipulační techniky. Hydraulické oleje jsou během provozu vysokozdvižného vozíku Jungheinrich vystaveny vysokému zatížení, proto doporučejeme jejich včasnou výměnu. Pravidelná výměna oleje se projeví v zachování výkonnosti vozíku a ušetří vás od nákladných oprav. V rámci olejového servisu zajišťujeme odsátí použitých olejů, jejich ekologickou likvidaci, čištění nádrže, doplňování oleje i výměnu filtrů.

Technická kontrola

Technické kontroly jsou zákonem předepsané a narozdíl od preventivního servisu je nutné, abyste je absolvovali. Zajistíme kontrolu emisí případně revize plynu.

Jungheinrich servis pro naftový a plynový vysokozdvižný vozík

Servisní opravy provádíme pouze pro naftové a plynové vysokozdvižné vozíky Jungheinrich. Na konkrétní typové řadě či nosnosti stroje už nezáleží.

 • VZV Jungheinrich DFG/TFG 316-320 nebo DFG/TFG 316s-320s (nosnost 1,2 – 2 tuny)
 • VZV Jungheinrich DFG/TFG 425-435 nebo DFG/TFG 425s-435s (nosnost 2,5 – 3,5 tuny)
 • VZV Jungheinrich DFG/TFG 540s-S50s (nosnost 4 – 5 tun)
 • VZV Jungheinrich TFG 540/545/S50 (nosnost 4 – 5 tun)

Elektrické vozíky naše firma není schopna servisovat.

Servisujeme také zahraniční VZV Linde, Still, Hyster anebo vysokozdvižné vozíky Desta. Více na stránce servis vysokozdvižných vozíků.

Výhody servisu

 1. Krátká doba výpadku vašeho VZV díky rychlé reakční době servisu
 2. Výjezd přímo na místo
 3. Na místo přijíždí naši kmenoví zaměstnanci, kteří jsou odborně vyškolení
 4. Máme zkušenosti s VZV již více než 25 let
 5. V případě rozsáhlé opravy vozík přepravíme do naší dílny
 6. Profesionální přístup a rychlá oprava

Kontakt

V případě potřeby servisního zásahu kontaktujte Františka Trnku na telefonním čísle +420 602 134 619 nebo e-mailu frantisek.trnka(zavinac)rosservis.cz.

Pracovní dobu najdete na stránce Kontakt. Expresní zásah vyžaduje individuální domluvu.

0

O autorovi:

Společnost Martin Rosulek - Rosservis, s.r.o. se specializuje na vysokozdvižné vozíky již od roku 1991. Zajišťuje generální opravy, prodej VZV Desta, opravy a servis VZV po celé České republice a Slovensku. Dodává také příslušenství, přídavná zařízení a náhradní díly na VZV.
  Související příspěvky