TERENNÍ VOZÍK 3522 TXK S LPG

Přidal:

Terenní vozík, který zvládne tvrdé venkovní zacházení a splňuje i podmínky pro provoz v uzavřených prostorech. To je TXK s plynovým pohonem LPG.

Na začátku února jsme hovořili s majitelem jedné pily na Brněnsku. S terénní řadou měl letitou zkušenost a jeho vozík potřeboval projít celkovou opravou. S pohonem LGP máme bohaté zkušenosti, ale poprvé za svou 21letou existenci jsme kombinaci použili pro terenní řadu DESTA. Generální oprava na našem boxu číslo 2 vedl mechanik s 15letou praxí a práce probíhala necelých 45 dní.

Přečíst celý příspěvek →

0

Nůžkové zvedací plošiny

Přidal:

Pokud přenášíte, posouváte nebo jinak pracujete se specifickými břemeny, je lepší využít přídavných zařízení, která jsou vyráběna pro konkrétní druh manipulace. Nůžkové zvedací plošiny a stoly nachází uplatnění především pro vertikální dopravu nákladu. Pomocí hydraulického systému snadno přenunete břemena do vyšších či nižších výškových úrovní.

V nabídce je mnoho druhů a typů zvedacích plošin a stolů, proto je potřeba, abyste si před koupí ujasnili velikost a rozměry břemen, se kterými chcete manipulovat a zároveň pohyb plošiny, který potřebujete.

Přečíst celý příspěvek →

0

Zvedací plošiny pro manipulaci s břemeny

Přidal:

Zdvižná plošina je nepostradatelným pomocníkem v jakékoliv průmyslové hale, skladě a v dalších prostorách. Jak už prozrazuje název této techniky, jde o manipulační zařízení, s pomocí nichž se budete moci dostat do potřebných výšek. Nemusí to však být jen pomyslný „výtah“ mezi jednotlivými patry skladovací haly. Zvedací plošiny jsou využívány také při nakládání zboží na auta a při mnoha jiných manipulačních procesech. Jejich potřeba je občas nezbytností, jindy velkým přínosem, který šetří spoustu času a práce.

Přečíst celý příspěvek →

0

Svěrací čelisti pro vysokozdvižný vozík mají široké využití

Přidal:

Vysokozdvižný vozík je univerzálním typem manipulační techniky. Může za to především možnost aplikace nejrůznějších přídavných zařízení. Kromě vidlí jsou to také hydraulické lžíce, otáčecí zařízení, přidržovače břemen, úklidové prvky, vícefunkční doplňky nebo svěrací čelisti.

Právě svarací čelisti jsou poměrně univerzálním zařízením, které umožní v kombinaci s hydraulikou uchopit některé typy předmětů a věcí pro převoz VZV. Je to právě tlak, jehož je při převážení zboží z místa na místo využíváno. V závislosti na tom, jaké svěrné čelisti pro vysokozdvižný vozík pořídíte, domůžete se odpovídajícího užití.

Přečíst celý příspěvek →

0

Příslušenství pro nakladače zvýší efektivitu stroje o 240%

Přidal:

Čelní nakladače pro malotraktory a další stroje podobného typu přináší spoustu možností. Nikoliv však jen samotné nakladače tvoří základní typ rozšíření, ale teprve vhodně zvolené příslušenství. Výrobci v tomto směru pokrývají asi většinu činností realizovaných ve stavebnictví, lesnictví a zemědělství. Nákupem vhodného příslušenství pro nakladače můžete daný stroj přeměnit v praktického pomocníka se vším všudy. Zvýšíte tak efektivtu práce o stovky procent. Namísto pořizování dalšího stroje používáte totiž pouze jedno multifunkční zařízení.

Přečíst celý příspěvek →

0

Čelní nakladače jako konkurence vysokozdvižných vozíků?

Přidal:

Každý moc dobře ví, k čemu primárně slouží vysokozdvižné vozíky. Tyto pracovní stroje nacházející uplatnění v mnoha oblastech a jsou díky velkému množství přídavných zařízení, rozšíření a nástavců poměrně univerzálními pomocníky, kteří odvedou spoustu tvrdé práce za člověka. Nejsou to však jen VZV, jež vám nabídnou svou službu. Na trhu jsou k dostání i další alternativy, o nichž by měl každý zájemce o podobný pracovní nástroj vědět. V dnešním článku se zaměříme na čelní nakladače. Vysvětlíme si, co to vlastně je, kde se nakladače používají a jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody.

Přečíst celý příspěvek →

0

Zkušenosti pneu Marangoni na vysokozdvižné vozíky a další techniku

Přidal:

Italská společnost Marangoni je dnes světovým vývozcem pneumatik pro nákladní i manipulační techniku a těžké stroje. Pneumatiky na vysokozdvižné vozíky od Marangoni jsou finančně dostupným řešením pro české firmy a zároveň poskytují dostatečnou kvalitu. Superelastické pneumatiky využívají náročné provozy a vašemu VZV poskytnou nejen zvýšenou životnost, ale také hladké jízdní vlastnosti.

Přečíst celý příspěvek →

0

Jak se vyrábí nosné vidlice pro VZV

Přidal:

Nosné vidlice zajišťují všechny základní skladovací a manipulační vlastnosti vysokozdvižného vozíku. V některých případech slouží také pro snadné nasazení přídavných zařízení. Při zátěži VZV je třeba brát ohled nejen na limity nosnosti stroje, ale také na nosnost a stav nosných vidlic. V tomto článku bychom vám chtěli přiblížit proces výroby nosných vidlí pro vysokozdvižné vozíky od společnosti Bolzoni.

Přečíst celý příspěvek →

0
Stránka 1 z7 12345...»