Vysokozdvižné vozíky Desta – Prodej

Vysokozdvižný vozík Desta od firmy Rosservis má životnost minimálně 10 let.

Použité vysokozdvižné vozíky po generální opravě se zárukou 24 měsíců vč. servisu.


VZV Desta na zakázku

Vysokozdvižné vozíky Desta sestavujeme na základě Vašich požadavků. Individuální volba technických parametrů a vybavení stroje VZV Desta. Unikátní proces, při kterém sestavíme jedinečný vysokozdvižný vozík.

 Jaké parametry lze přizpůsobit? 

Akční nabídka VZV Desta

Čelní vysokozdvižný vozík Desta lze pořídit v několika variantách typových řad. Terénní VZV, silniční VZV, řady Desta DVHM či DV a další. Použité vysokozdvižné vozíky Desta nabízíme také v akční nabídce.

Přejít na akční nabídku


 

Čelní vysokozdvižné vozíky Desta – Typové řady VZV

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TXK Jeden píst

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TXK je vyráběn speciálně pro terénní využití. Tento robusní čelní vysokozdvižný vozík české značky Desta má výborné jízdní vlastnosti i ve velmi náročném terénu. Terénní VZV v jednopístovém provedení (jeden válec) s nosností 3,5 tuny si snadno poradí i s těžkými břemeny. Pro řidiče je navíc připravena vyhřívaná kabina. Vozík je využíván jako skladová a manipulační technika především ve venkovních prostorách, lze samozřejmě využít také ve skladech či halách. Desta DVHM 3522 TXK je velmi konkurenčním vysokozdvižným vozíkem pro zahraniční výrobce vozíků, neboť  řada TXK nabízí dostatečné parametry výkonu za výhodnější cenu.

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TXK s jedním pístem patří k nejžádanějším terénním VZV pro svoje univerzální venkovní použití a vynikající poměr cena-výkon.

 • Kompletní dokumentace DVHM TXK
 • Záruka na stroj na 24 měsíců

Opravy a servis VZV zajišťují naši kmenový technici a servisní mechanici. Disponujeme několika vozy, které se neustále pohybují po České republice a Slovensku. Tyto mobilní dílny jsou vybaveny rovněž náhradními díly, a proto řadu závad řešíme okamžitě přímo ve Vaší firmě.


Za jak dlouho Vám tento použitý vysokozdvižný vozík přivezeme?

Zobrazit detail ZASLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU Desta DVHM 3522 TXK

 

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TXK Panorama

VZV Desta DVHM 3522 TXK v provedení panorama umožňuje řidiči volný průhled mezi dvěma písty zvedacího zařízení. Tento čelní terénní vysokozdvižný vozík s nosností 3,5 tuny má výborné jízdní i manipulační vlastnosti.

Terénní náprava s uzávěrkou diferenciálu a pneumatikami Trelleborg zajišťují stroji dokonalé předpoklady pro jakýkoli pohyb a práci i v tom nejnáročnějším terénu.

Vysokozdvih DVHM 3522 TXK panorama byl vyroben pro ty nejobtížnější podmínky. Snad neexistuje terén, který by TXK nezvládl.

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TXK Panorama silně konkuruje terénním vozíkům zahraničních značek.

 • Obdržíte od nás kompletní dokumentaci k vozíku.
 • Stroj má záruka 24 měsíců (jedná se o záruku jako na nové vozíky).
 • Předváděcí prohlídka v naší firmě.

Máme vysokozdvižný vozík na skladě?

Zobrazit detail ZASLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TX

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TX je po kompletní generální opravě. Použitý vysokozdvižný vozík disponuje vlastnostmi téměř jako nový vozík. To garantujeme nadstandardní zárukou na 2 roky. VZV DVHM 3522 TX vyrábíme ve dvou provedení.

 • VZV Desta DVHM 3522 TX s jedním válcem (jeden píst)
 • VZV Desta DVHM 3522 TX panorama (dva válce).

Jedná se o terénní VZV s výbornými jízdními i manipulačními vlastnostmi. Typová řada Desta TX je vybavena pouze ochranným rámem, nikoli kabinou. Jedná se o oblíbené řady TXK, které nejsou vybaveny kabinou (srovnání viz výše). Tyto stroje jsou opět velmi často používány pro venkovní manipulaci a skladování břemen. Majitelé sice podstupují náročnější obsluze vozíku během nepřízni počasí, avšak jedná se o cenově příznivější řadu vysokozdvižného vozíku.

 • Kompletní technická dokumentace (vč. návodu k obsluze)
 • Záruka: 24 měsíců
 • Servisní zabezpečení do 24-48 hodin v ČR a na Slovensku

ZOBRAZIT DETAIL

 

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3222 TMK

320.000,-Kč

Typová řada stroje Desta DVHM 3222 TMK je starší terénní model VZV Desta. Jednalo se o jeden z prvních terénních vozíků, který našel široké uplatnění. Vysokozdvižný vozík je připraven manipulovat s břemeny 3,2 tuny v tom nejnáročnějším terénu. Oproti řadě TXK se tedy jedná o nižší nosnost. Rozdíly jsou samozřejmě i v dalších technických parametrech, viz níže.

Typová řada Desta DVHM 3222 TMK je konstruována pro venkovní použití. Skladování a manipulace dosahuje dobré efektivity i za nepříznivého počasí. Řidič je chráněn kabinou, ta je vyhřívaná.

 • Vozík vychází z naší dílny s technickým listem a návodem na obsluhu.
 • Stroj prodáváme v záruce 2 roky, vč. záručního listu.
 • Můžete se spolehnout na odborný servis, opravy i technické prohlídky.

Zobrazit detail ZASLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

Stáhnout PDF Brožuru DESTA 3222 TM

 

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3222 TM

299.000,-Kč

Tato typová řada čelního VZV DVHM TM terénní Desty vychází z modelu TMK, avšak není dodávána s kabinou, ale pouze s ochranným rámem. Vozík tak sice lze použít i pro venkovní použití, avšak ne v nepřízni počasí. Má výborné jízdní vlastnosti a díky uzávěrce diferenciálu je vhodný i do velmi obtížného terénu. VZV Desta DVHM 3222 TM je standardně dodávaná s nosností 3,2 tuny s výškou zdvihu 3,3 metru.

Cenově je tak vozík dostupnější. Vzhledem k typu terénní řady se jedná o vůbec nejlevnější stroj s jídzními, manipulačními a skladovacími vlastnostmi pro teréňáky. Silná konkurence pro zahraniční vozíky, protože Desta má mnohem levnější servis a náhradní díly.

 • Technický list, servisní knížka, návod k obsluze samozřejmostí.
 • Záruka jako na nový stroj, a to v délce 24 měsíců.

Servisně vozík zabezpečíme po celé České republice a Slovensku. Řešíme jakékoli závady, opravy i technické prohlídky vozíku.


Vyrábíme na zakázku i na sklad. Je aktuálně dostupný?

Zobrazit detail ZASLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Stáhnout PDF Brožuru DESTA 3222 TM

 

Vysokozdvižný vozík Desta DV 25 C | Desta DV 35 C

Moderní typová řada VZV Desta DV C , která nabízí nejmodernější technologie značky Desta. Vysokozdvižný vozík je možno individuálně přizpůsobit dle Vašich požadavků. Standardně dodáváme se stožárem duplex 3,3 metru, lze však dodat i triplex s výškou zdvihu 3,8 metrů.

Nosnost vysokozdvižného vozíku Desta DV C je maximálně 3,5 tuny. Řidič je chráněn ochranným rámem a náklad na nosných vidlicích lze jednoduše ovládat pouze jednou pákou.

Čelní vysokozdvižný vozík dodáváme v typových řadách:

 • Desta DV 25 C
 • Desta DV 35 C

Vysokozdvižný vozík Desta DV s označením C dodáváme s kompletní dokumentací včetně servisní knížky a návodu na obsluhu, zárukou 24 měsíců a servisem do 24-48 hodin v ČR a na Slovensku.


ZOBRAZIT DETAIL

 

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 2022 LX | 2522 | 3222 | 3522 LX

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM nabízí ve variantě LX modernější technické specifikace a výbavu stroje. Nosnost vozíků je od 2 tun do 3,5 tuny. Při manipulaci a skladování oceníte pokročilejší systém ovládání a jízdní vlastnosti podpořené uzávěrkou diferenciálu a redukcí. Řada LX je žádaným silničním vysokozdvihem s ochranným rámem. Ideální tedy pro halové využití, skladové prostory i venkovní použití. Cenově dostupné řady LX vozíků Desta jsou oblíbené pro svoji jednoduchost, rychlost výměny náhradních dílů a dlouhodobou životnost.

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM LX v typových řadách:

 • Desta DVHM 2022 LX
 • Desta DVHM 2522 LX
 • Desta DVHM 3222 LX
 • Desta DVHM 3522 LX

VZV Desta řady DVHM LX prodáváme po generální opravě. Generálkovaný vozík je cenově dostupnější a zachovává technické vlastnosti vozíku nového. To garantujeme zárukou na stroj v délce 24 měsíců (tedy jako u nových vozíků). Nabízíme servis, opravy i technické prohlídky po celé České republice a Slovensku. Rychle a efektivně. S garancí spokojenosti!


Máme vozík LX na skladě?

Zobrazit detail ZASLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 2022 LXK | 2522 | 3222 | 3522 LXK

od 329.000,-Kč

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM nabízí ve variantě LXK stroj s moderní výbavou značky Desta. Silniční vozík s nosností od 2 tun do 3,5 tuny a výškou zdvihu Duplex 3,3 metru. Typová řada DVHM LXK nabízí pro řidiče vyhřívanou kabinu, provoz vozíku je tak vhodný do jakéhokoli počasí.

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM LXK v typových řadách:

 • Desta DVHM 2022 LXK
 • Desta DVHM 2522 LXK
 • Desta DVHM 3222 LXK
 • Desta DVHM 3522 LXK

Desta vozík řady DVHM LXK prodáváme se 100% dokumentací. Přestože se jedná o stroj po generální opravě, předáváme vám technický list, servisní knížku, záruční list a návod k obsluze. Naši technici se pravidelně starají o vysokozdvižné vozíky po celé České republice, v případě závady nás kontaktujte a náš vůz se servisním technikem je u vás obratem a závadu řeší okamžitě. Servisní vozy jsou vybaveny základními náhradními díly, řadu oprav tak provádíme okamžitě přímo ve Vaší firmě.


Cena je aktuální. Kdy vám vozík dodáme?

Zobrazit detail ZASLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 2022 L | 2522 | 3222 | 3522 L

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM typové řady L patří k nejstarším modelům značky Desta. Vozík dodáváme s pokročilejším systémem řízení, který je v typových řadách DV. Typovou řadu DVHM L jsme schopni dodat s nosností od 2 tun do 3,5 tuny. Čelní vysokozdvižný vozík je vybaven ochranným rámem a je možné jej použít pro silniční užití.

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM L v typových řadách:

 • Desta DVHM 2022 L
 • Desta DVHM 2522 L
 • Desta DVHM 3222 L
 • Desta DVHM 3522 L

VZV Desta DVHM L dodáváme včetně technické dokumentace, tj. technický list, předávací protokol a návod k obsluze vozíku. Vysokozdvižný vozík prodáváme se zárukou 2 roky. Rovněž nabízíme servisní zabezpečení Vašeho stroje, a to po celé ČR a na Slovensku, vč. dodávky náhradní dílů.


Ano, tento vozík vyrábíme. Kdy ho potřebujete?

Zobrazit detail ZASLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

Vysokozdvižný vozík Desta DV 20 AK | 25 AK | 30 AK | 35 AK

Typovou řadu VZV Desta DV nabízíme ve variantě kabinového provedení s označením AK. Vozík je vhodný pro venkovní i halové použití. Jedná se o silniční čelní vysokozdvižný vozík. Nosnost od 2 tun až do maximální 3,5 tuny. Vozíky Desta DV AK disponují vylepšenými manipulačními a skladovými vlastnostmi.

Vysokozdvižný vozík Desta DV v typových řadách:

VZV Desta DV AK obdržíte spolu s kompletní technickou dokumentací. Na celý stroj garantujeme záruku 24 měsíců spolu se servisním zabezpečením po celé ČR a na Slovensku do 24-48 hodin.


Je vozík skladem?

Zobrazit detail ZASLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

Vysokozdvižný vozík Desta DV 20 A | 25 A | 30 A | 35 A

Typovou řadu VZV Desta DV nabízíme v provedení ochranného rámu s označením A.  Vysokozdvižný vozík Desta DV A s nosností od 2 tun do 3,5 tuny a výškou zdvihu 3,3 metru. Vozíky Desta DV A disponují vylepšenými manipulačními a skladovými vlastnostmi.

Vysokozdvižný vozík Desta DV v typových řadách:

 • Desta DV 20 A
 • Desta DV 25 A
 • Desta DV 30 A
 • Desta DV 35 A

VZV Desta DV A obdržíte spolu s kompletní technickou dokumentací. Na celý stroj garantujeme záruku 24 měsíců spolu se servisním zabezpečením po celé ČR a na Slovensku do 24-48 hodin.


Kdy bude VZV k dispozici?

Zobrazit detail ZASLAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

 

Nevybrali jste si? Zasíláme akční nabídky

 

 

Čelní vysokozdvižné vozíky Desta – terénní a silniční typové řady

Terénní vysokozdvižný vozík Desta DVHM


Silniční vysokozdvižný vozík Desta DVHM

Silniční vysokozdvižný vozík Desta DV


 

Vysokozdvižný vozík Desta od firmy Rosservis s bonusy

Nabízíme čelní vysokozdvižné vozíky značky Desta se zárukou. Výhodou oproti tradičním bazarovým vozíkům (tzv. staré ještěrky) je nejen 24 měsíční záruka na vysokozdvižný vozík, kompletní technická dokumentace a servisní zabezpečení – ale rovněž výhoda, že víte, jak byl Váš VZV sestaven (video zde). Zajišťujeme komplexní poradenství ke skladové a manipulační technice s individuálním přístupem – vysokozdvižný vozík Desta přizpůsobíme Vašim požadavkům a přáním.

Tradiční výběr mezi jednotlivými typovými řadami VZV Desta doplňujeme také o možnost individuální volby tonáže, výšky zdvihu, dieslového či LPG pohonu vozíku, volby přídavného zařízení, halového, silničního či terénního provedení včetně vylepšení jednotlivých částí (např. brzdového systému, řídící nápravy, apod.).

Vysokozdvižný vozík Desta dopravíme do sídla Vaší firmy ve sjednaný den, předáme včetně návodu na obsluhu a katalogu náhradních dílů a v případě zájmu rovněž zaškolíme personál. Servisně zabezpečujeme Váš vysokozdvižný vozík Desta jakékoli typové řady DV či DVHM po celé České republice.

Výše naleznete přehled základních typových řad VZV české značky Desta (historie Desta). Součástí jsou technické informace, obrázková galerie a video prohlídky vozíků.

 

Video-prohlídka: VZV Desta z produkce firma Rosservis

Podívejte se na video, které odkrývá zákulisí vysokozdvižných vozíků Desta. Podívejte se, jak vypadá tento stroj zevnitř. Co se skrývá pod plechy, jak vypadá motor a jak řídící náprava. Možná máte zkušenosti se spoustou prolezlých šrotů a starých ještěrek, které navenek vypadají dobře. Ale když se podíváte dovnitř, jaký je ten vozík? Lze stále považovat za dobrou manipulační a skladovou techniku? Máte představu, jak vypadá stroj zevnitř?

Video, které demonstruje, jak vyrábíme a sestavujeme vysokozdvižné vozíky. Tyto VZV můžete vidět v přehledu typových řad výše.


Související služby pro vysokozdvižné vozíky

Servis VZV Přídavná zařízení Náhradní díly