Technické prohlídky pro Váš vysokozdvižný vozík

Naše firma Rosservis provádí certifikované technické prohlídky vysokozdvižných vozíků. Součástí technické kontroly je obdržení protokolu TK s přehledem zjištěných závad.

Naši technici jsou odborně vyškolení a revizi vysokozdvižného vozíky provádíme přímo na místě provozu Vašeho VZV. Nemusíte tedy obstarávat převoz vozíku, čímž výrazně šetříte náklady.

Navíc poskytujeme odborné podklady pro provoz vysokozdvižného vozíku, a to včetně návodu k obsluze a katalogu náhradních dílů (navštivte stránku Dokumentace k VZV).

Je technická prohlídka nutností?

Ano, každý vlastník vysokozdvižného vozíku je povinen provést technickou prohlídku svého stroje minimálně 1x ročně. Nutnost pravidelné údržby a zachování dobré stavu stroje vyjadřuje Zákoník práce v § 102, odst. 1 a 3,dále zákon č. 309 v § 4 a také Zákona o inspekci práce č. 251, § 3.

Pro jaké vysokozdvižné vozíky provádíte technické prohlídky?

Technické prohlídky provádíme pro následující vysokozdvižné vozíky:

 • Vysokozdvižné vozíky DestaVýroba terénní vzv desta 3522 txk 07
 • Vysokozdvižné vozíky Toyota
 • Vysokozdvižné vozíky Jungheinrich
 • Vysokozdvižné vozíky Balcancar
 • Vysokozdvižné vozíky Yale
 • Vysokozdvižné vozíky Linde
 • Vysokozdvižné vozíky Still
 • Vysokozdvižné vozíky Nissan
 • Vysokozdvižné vozíky Clark
 • a další…

Technické prohlídky provádíme pro vysokozdvižné vozíky s nosností maximálně 5 tun.

Kdo provádí technické prohlídky?

Technickou prohlídku Vašeho vysokozdvižného vozíku provádějí naši kmenoví zaměstnanci. Nenajímáme externisty, veškeré služby garantujeme osobně. Jednáte přímo s majitelem firmy. Podrobnosti o naší firmě Martin Rosulek – Rosservis najdete na stránce Kontakt.

Proč technické prohlídky od Rosservis?

Přestože existuje řada společností, které nabízí technické prohlídky pro vysokozdvižné vozíky, naše firma je schopna Vám nabídnout jedinečné řešení. Především pracujeme s firemním mottem, že nezáleží na tom, odkud jste, ale na tom, kam míříte. Naše působnost je po celé České republice, ať už jste z jakéhokoli města, neplatíte zbytečně za zvýšené dopravné. Naše servisní vozy se každý den pohybují na různých částech republiky, jsme schopni flexibilně reagovat a dorazit k Vám i v expresních termínech.

 • Technické prohlídky pro jakékoli motorové vysokozdvižné vozíky, nejen značky Desta.
 • Provádíme technické prohlídky VZV přímo u zákazníka.
 • Po TP obdržíte výstupní protokol o provedení technické kontroly.
 • Na VZV je nalepena známka o provedení TP.

Jaká je cena technické prohlídky VZV?

Ceny technické prohlídky se liší v závislosti na značce vysokozdvižného vozíku a tonáži. Zašlete nám prosím informaci, o jaký vysokozdvižný vozík se jedná a obratem Vám pošleme nacenění. Anebo nám rovnou zavolejte, rádi Vám sdělíme cenu technické prohlídky a revize Vašeho VZV po telefonu.

Revize VZV s plynovým pohonem a LPG zařízení

LPG phon vzv desta

Provádíme také technické kontroly a revize VZV s plynovým pohonem, a to včetně revize zařízení LPG. Technická prohlídka vysokozdvižného vozíku, který není dieslový, ale plynový pro nás není problém.

Nejen prohlídka a kontrola, ale také oprava a servis VZV

Pokud zjistíme nějaké závady na Vašem vysokozdvižném vozíku, náš technik je schopen je opravit (v případě menších závad ihned na místě). Naše firma Rosservis má dlouhodobou historii v oblasti generálních oprav vysokozdvižných vozíků, na trhu působíme více než 20 let. Nikam Vás nepřepojujeme ani neposíláme externí techniky. Vše řešíme napřímo. Disponujeme obsáhlým know-how v oblasti VZV a rádi se postaráme také o Váš stroj.

Technická prohlídka VZV Desta

Pokud máte zájem o technickou prohlídku VZV Desta, kontaktujte nás.

František TrnkaFrantišek Trnka

manažer servisu pro vysokozdvižné vozíky

Tel.: +420 412 544 803
Mob.: +420 602 134 619