Servis VZV: +420 602 134 619

Desta, Linde, Still, Jungheinrich, Hyster, Nissan, Hyundai, Toyota, Balcancar a další…

 

Servis vysokozdvižných vozíků a opravy manipulační techniky

Servis VZV a opravy vysokozdvižných vozíků – nejen značky DESTA ale i VZV zahraničních značek manipulační techniky (např. servis VZV Linde, servis Stillservis Jungheinrich, servis Hyster) zajišťuje náš tým zkušených a kvalifikovaných mechaniků.

Provádíme běžné opravy VZV, servisní prohlídky, opravy nepojízdnosti vysokozdvižného vozíku, opravy přídavného zařízení či nefunkčnosti některých částí VZV. Provádíme také technické prohlídky skladové techniky vč. záručního a pozáručního servisu vozíků.

Servis vysokozdvižných vozíků Linde, Jungheinrich, Still, Hyundai, Hyster, Desta, Komatsu, Nissan, Balkancar, BT, Toyota, Gliwice a další.

Servis náhradní díly vzv

Servis vysokozdvižných vozíků do 24 hodin

opravy pro vysokozdvižný vozík destaOpravy a servis VZV jsme schopni zajistit po celé České republice do 24 hodin. Náš mobilní tým se neustále pohybuje ve všech krajích České republiky. Po nahlášení závady k Vám pošleme našeho nejbližšího technika a servisního mechanika, kteří mají několikaleté zkušenosti s manipulační technikou.

Během několika mála hodin pokryjeme oblast Praha a okolí a velmi rychle servisujeme i oblast východních Čech a Moravy. Přestože má naše firma sídlo na severu Čech, naše servisní vozy se každodenně pobybují na různých místech republiky.

 

Servis VZV se zárukou

Servis VZV poskytujeme se zárukou a kompletní dokumentací. Máme více jak 24 leté zkušenosti v oblasti skladové techniky vysokozdvižných vozíků. U nás máte garanci bezproblémové 100% pojízdnosti vozíků.

 

Proč dokážeme opravit jakoukoli závadu na VZV?

Protože již od roku 1991 každý pracovní den v roce rozebíráme a sestavujeme vysokozdvižné vozíky. Nejsme firma, která dělá pouze servis a případně dodává náhradní díly. My provádíme generální opravy, kdy rozebereme celý vozík a opět ho složíme. Díky tomu máme jedinečné know-how a rádi se postaráme také o Váš vysokozdvižný vozík.

Podívejte se na 90 vteřinové video a poznejte nás blíže.


Přečtěte si na našem blogu: 6 důvodů proč mít a v čem pomůže pravidelný servis VZV.

 

VZV Servis a opravy manipulační skladové techniky

oprava motoru zetor vzv servis
Servis vzv elektroinstalace

Jsme schopni plně vyhovět všem požadavkům zákazníka na servisní opravy všech typů VZV nejen značky Desta. Servisujeme čelní silniční i terénní vozíky. Součástí servisu je i dodávka náhradních dílů (dle Vaší volby, originálních či bazarových).

Provádíme jednorázové opravy VZV (vč. drobných prací jako je výměna oleje a filtrů), tak pravidelné servisní prohlídky.

Provádíme také přestavby VZV na plyn – LPG pohon. Revize PB lahví a technické prohlídky. Více na stránce: VZV LPG pohon na plyn.

Provádíme rovněž výměny všech agregátových celků, včetně motoru.

Zajišťujeme také elektrické instalace. Dodáváme hydraulické sety na jednotlivé typy vozíků (hydraulické hadice komplet).

 

Hledáte servis VZV?

Servis vysokozdvižných vozíků po celé České republice a Slovensku.

František Trnka

+420 602 134 619


Vaše jméno

Email

Telefon

Specifikace závad na VZV

 

Komplexní opravy a servis VZV Desta a zahraničních značek VZV

Tradiční opravy a servis VZV doplňujeme o další související služby pro vysokozdvižné vozíky Desta a zahraniční značky VZV.

Poskytujeme i drobné opravy, výměnu převodové skříně, přetěsnění agregátů, opravu brzd, přetěsnění motoru, atd.

desta servis elektroinstalace vzv

opravy vysokozdvižných vozíků
opravy a servis vzv motor

Servis manipulační techniky je na velmi profesionální úrovni. Pokud servisujeme váš vysokozdvih, samozřejmostí je doplnění chybějící technické dokumentace ke stroji.

Dodáváme také vzdušnicové či superelastické pneumatiky pro manipulační techniku. Provádíme přelisování pneumatik pomocí pojízdého lisu přímo na místě u vás ve firmě.

Desta servis VZV v České republice

Zajišťujeme servis VZV Desta v celé České republice (a také na Slovensku). Specializujeme se na opravy a servis vysokozdvižných vozíků značky Desta již více jak 20 let. Jsme schopni zajistit opravu a servis i jiných značek VZV, např. Jungheinrich, Balkancar, Hyunday, Toyota, Hyster, Still, Linde, atd.

Servis VZV do 24 hodin

K Vaší dispozici je náš vlastní servisní personál, který poskytuje záruční i pozáruční servis (vč. servisu LPG systémů a VZV na plyn). Samotný servisní personál je vyškolen přímo ve výrobních závodech a pracuje pomocí mobilních servisních dílen se špičkovým vybavením (kompletní sada nářadí, svařovací agregát, veškeré hydraulické a další oleje, vybavení základními náhradními díly).

Opravy vozíků po celé ČR i Slovensku

Servisní technici vyjíždějí k opravám po celém území ČR a Slovenska. Tato celoplošná síť i počet techniků nemá v ČR v tomto oboru obdobu a poskytuje uživatelům vysokozdvižných vozíků DESTA servisní služby na úrovni obvyklé v západoevropských státech.

Nezáleží na tom, zda sídlíte v Praze, jižních Čechách, východních, západních nebo na Moravě. Reagujeme flexibilně a každý den jsou naše vozy s techniky na různých místech.

Součástí servisního zázemí je samozřejmě i dobře zásobený sklad náhradních dílů. Takto organizovaný servis umožňuje poskytovat servis ve lhůtách 24 – 48 hodin od nahlášení jeho potřeby.

Servisní vozy firmy Rosservis

K dispozici máme nadstandardně vybavené servisní vozy:

 • Fabia 1,4
 • Fabia 1,9D
 • tři vozy Volkswagen Caddy 2.0 SDI
 • Škoda Praktik

Proč využít opravy servis VZV od Rosservisu?

servis vzv
desta servis volant

Pokud hledáte servis VZV, nehledejte pouze firmy, které jsou blízko Vašeho sídla. Naše společnost disponuje řadou servisních vozů, které se pravidelně pohybují v ůrzných částech ČR a jsme schopni řešit závady Vašich VZV v expresních termínech. Pro zájemce o servis VZV dále nabízíme:

 • Záruční i pozáruční servis VZV.
 • Diagnostika závad.
 • Rychlá reakční doba servisu.
 • Maximální přizpůsobivost termínu opravy dle přání klienta.
 • Certifikovaná kvalita našich služeb.
 • Profesionální tým pracovníků.
 • Díky vybavení mobilních dílen je většina oprav řešena v místě sídla firmy klienta.
 • Uzavírání smluv o údržbě a opravách za výhodné ceny.
 • Zvýhodněné ceny použité při servisních opravách v porovnání s odbytovými cenami prodejní sítě Desta.
 • Smluvní převzetí komplexní péče o technický stav vozíků.
 

František Trnka

manažer servisu pro vysokozdvižné vozíky

Tel.: +420 412 544 803
Mob.: +420 602 134 619