Přídavná zařízení

Manipulační a skladová technika se běžně doplňuje o přídavná zařízení pro zvýšení efektivity práce, zvýšení rychlosti manipulace a skladování a rovněž tyto zařízení zvyšují bezpečnost. Vysokozdvižné vozíky nemusíte používat pouze s vidlicemi. Nasazením některého z přídavných zařízení dádáte vozíku novou úlohu.

Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky

Trh s přídavnými zařízeními je dnes velmi rozmanitý a máte tak na výběr z celé řady mechanických a hydraulických zařízení.

Velmi oblíbené jsou přídavná zařízení tzv. univerzální, lze je tedy používat na jakémkoli VZV typové řady (např. Linde, Jungheinrich, Still, Hyster, DestaHyundai, Komatsu, Nissan, Balkancar, BT, Toyota, Gliwice, atd.).V případě zájmu jsme schopni zajistit montáž a servis přídavných zařízení na Vašem VZV.

Níže najdete odkazy na samostatné stránky pro nejžádanější přídavná zařízení k vysokozdvižným vozíkům, jejich technické informace, fotogalerii a natočená videa. Poprvé tak

Přídavné zařízení lžíce a hák

Univerzální přídavná zařízení pro jakýkoli VZV.


 

Dodáváme jakékoli přídavné zařízení pro VZV.

Jsme schopni vyhovět individuálním požadavkům.

Provádíme montáž a seřízení přídavných zařízení.

Montáž a seřízení přídavných zařízení na VZV provádíme po celé ČR a Slovensku.

Přídavná zařízení jsou univerzální, lze použít na jakýkoli VZV.

VZV Linde, VZV Jungheinrich, VZV Still, VZV Hyster, VZV Desta, VZV Hyundai, VZV Balkancar, VZV Toyota a další.

 

Přídavná zařízení k vysokozdvižným vozíkům

Naše firma Rosservis dodává na český a slovenský trh nová i repasovaná přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky. Přídavná zařízení dovážíme nová ze zahraničí a jsme schopni Vám jej přizpůsobit dle konkrétních potřeb (vyrobit na míru).

Připravili jsme samostatné stránky pro nejžádanější manipulační zařízení k vysokozdvižným vozíkům.

Hydraulická přídavná zařízení

Mechanická přídavná zařízení

Dodáváme veškerá přídavná zařízení k VZV – nejen uvedená výše.

 

Sháníte přídavné zařízení na vysokozdvižný vozík? Kontaktujte nás!

V případě Vašeho zájmu jsme schopni dodat jakékoli manipulační přídavné zařízení na vysokozdvižné vozíky. Dodáváme jak mechanická, tak i hydraulická přídavná zařízení.

Navíc nezáleží, jakou značku VZV máte.

Kontaktujte nás pomocí formuláře vpravo, napište, jaké přídavné zařízení na vysokozdvižný vozík potřebujete. Obratem Vás budeme informovat s konkrétní nabídkou včetně dostupnosti.

Martin Rosulek

Mob.: +420 735 531 518


Přídavné zařízení, o které máte zájem

Vaše jméno

Váš email

Váš telefon

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů. 

VIDEO: Jak pracují přídavná zařízení k vysokozdvižným vozíkům


Přídavná zařízení k vysokozdvižným vozíkům výrazně usnadňují manipulaci s břemeny. Přídavná zařízení na VZV se rozlišují na mechanická a hydraulická. Některá jsou univerzální a nasazují se na nosné vidle, lze je tedy použít na jakýkoli VZV. Jiná přídavná zařízení se montují na nosnou desku, je tedy předem nutné znát nosnou desku vysokozdvižného vozíku.

 

Hledáte levná přídavná zařízení

Pokud hledáte levná přídavná zařízení, vytvořili jsme pro vás speciální kategorii repasovaných přídavných zařízení. Jedná se o použitá zařízení, na která však poskytujeme záruku. Délka záruky je individuální pro každé konkrétní přídavné zařízení. Shlédněte také aktuální nabídku pro Levná repasovaná použitá přídavná zařízení.