Nosné vidle jsou nejběžnějším zařízením používaným na VZV. V rámci manipulace a skladování se starají o většinu činností, které jsou spojeny s úkoly řidiče vysokozdvižného vozíku. Nosné vidlice Vetter jsou velmi oblíbené u českých firem, protože se jedná o kvalitní zboží s vysokou životností. Vidle na VZV pořídíte za dostupnou cenu. Jsou vhodné pro jakýkoli vysokozdvižný vozík, nemusí se jednat o českou značku Desta. Rozměry vidlic najdete níže.

Nosné vidle Vetter na vysokozdvižný vozík (VZV)

Společnost Vetter je předním evropským výrobcem kvalitních vidlí. Domovská základna v Německu rozšířila svoji působnost do mnoha evropských poboček. Dnes, téměř po 30 letech, působí společnost jako vedoucí výrobce a dodavatel nosných vidlí a příslušenství.

Vetter


Nosné vidle (vidlice) Vetter získaly známkou osvědčené kvality, tradice a především spolehlivosti. Konstruktéři společnosti se řídí mottem „Jak to jen udělat lépe“ a tento přístup jim také pomohl vyvinout uznávaný vidlicový ohyb OPTIMA. Ten zaručuje velkou pevnost, minimální prohnutí i při vysoké zátěži a vysokou životnost nosných vidlí.

Proč nosné vidlice Vetter?

  • Výborná kvalita za dostupnou cenu.
  • Kvalita garantovaná „Made in Germany“.
  • Společnost Vetter je specializovaná na výrobu nosných vidlí.
  • Tradice od roku 1889.
  • Status „Number 1 in Europe“.

Jak se vyrábí vidlice Bolzoni

Zhlédněte video z produkční linky Bolzoni v Itálii. Jedná se o jeden z nejmodernějších závodů, který je plně automatizovaný. Během několika minut uvidíte, jakým výrobním procesem prochhází každá vidlice Vetter. Přestože je video v angličtině, autentické záběry dávají možnost nahlédnout blíže do každé fáze výroby.

Pokud si chcete prohlédnout proces výroby vidlice v jednotlivých krocích, připravili jsme pro vás obrázkový článek Jak se vyrábí vidlice na VZV s českým popisem.

 

Rozměry a cena nosných vidlic

Jsme schopni dodat jakékoli rozměry vidlic pro vysokozdvižné vozíky Desta i zahraniční VZV Linde, Still, Jungheinrich, Hyster, Toyota a další. Níže je zobrazena cenová nabídka pro nejčastěji poptávané rozměry nosných vidlic.

Rozměry vidlí Nosná deska Cena za 1 pár
 100x40x1200 ISO 2 7 312 Kč bez DPH
 100x50x1200 ISO 3 9 814 Kč bez DPH

Dodáváme nosné vidlice pro VZV jakýchkoli rozměrů.

Máte zájem o nosné vidle Vetter na VZV?

Pokud si nejste jisti, jaké rozměry nosných vidlic potřebujete, napište nám do formuláře níže či nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám poradíme.

František Trnka

servis VZV a prodej náhradních dílů

Mob.: +420 602 134 619

 


Vaše jméno

Email

Telefon

Poptávaný náhradní díl

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů.