Chcete prodat svůj vysokozdvižný vozík? Nabídněte nám ho do komisního prodeje. Domluvíme se spolu na maximální prodejní ceně a o vše ostatní se už postaráme my.

Ušetřete si svůj čas a práci. Najdeme Vám toho pravého kupce.

Vy se tak můžete věnovat po celou dobu svému podnikání.

Jsme úspěšní v komisním prodeji VZV

Jsme specialisté na prodej použitých vysokozdvižných vozíků. Naše firma působí v oblasti manipulační techniky více jak 23 let, známe dobře český i slovenský trh vysokozdvižných vozíků. Každý den aktivně inzerujeme na desítkách inzertních serverů. Máme know-how, se kterým prodáváme několik vozíků každý týden.

Co vše už dělat nemusíte?

Pokud byste se rozhodli prodat svůj vozík sami, zřejmě Vás prodejní cesta zavede nejprve ke společnostem vykupujícím použitou manipulační techniku. Abyste však získali relevantní představu o prodejní ceně Vašeho vysokozdvižného vozíku, musíte oslovit více společností a jejich nabídky vyhodnotit.

Poté můžete navštívit inzertní portály manipulační techniky a čeká Vás vkládání inzerátů, resp. vyplňování jednotlivých kolonek, sepisování popisu technického stavu, přikládání obrázků, atp.

Pro zvýšení úspěšnosti, aby byl Váš inzerát viditelný a kupec si jej mohl všimnout, musíte tento proces provést hned několikrát, na různých inzertních portálech. Vysokozdvižné vozíky jsou ale konkurenčním produktem, proto za pár dní (u některých portálů dokonce stačí několik hodin) už nebude Váš inzerát na první straně a zanikne ve smršti konkurenčních nabídek. Musíte jej tedy vložit znovu nebo tzv. TOPovat, což ale už stojí nejen Váš další čas ale také peníze.

Toto vše si ušetříte, pokud se rozhodnete svěřit nám Váš vysokozdvižný vozík do komisního prodeje.

Váš vysokozdvižný vozík nabídneme také na stránce Akční nabídka VZV k prodeji.

Přijmeme Váš vysokozdvižný vozík do komisního prodeje

Pokud chcete prodat svůj vysokozdvižný vozík rychle, kontaktujte nás. Zašlete nám základní informace vozíku vč. fotografie a my Vás budeme obratem kontaktovat.