Jaké výhody mají repasované vysokozdvižné vozíky

Přidal:

Repasované vysokozdvižné vozíky jsou vozíky po kompletní generální opravě. Jedná se o použité stroje, kde byla provedena výměna většiny dílů. Manipulační technika po repasi je v nižšní pořizovací ceně, je třeba na druhou stranu počítat se zvýšenými náklady na servis a údržbu. Přestože jsou repasované VZV stroje použité, nejedná se o bazarovou techniku.

Srovnání: repasované VZV a ostatní vozíky

Vyskozdvižné vozíky po repasi se stávají stále více oblíbené, a to hned z několika důvodů:

  • Nové vysokozdvižné vozíky jsou příliš drahé.
  • Bazarové vysokozdvižné vozíky nejsou spolehlivé a často vyžadují servis.
  • Repasované vozíky jsou tzv. zlatou střední cestou.

Jaké výhody mají repasované vysokozdvižné vozíky?

Repasované vysokozdvižné vozíky jsou sice vozíky použité, avšak proces generální opravy z nich činí stroj, který je technicky spolehlivý. Zálaží na dodavateli, nicméně naše firma nabízí repasovanou manipulační techniku se zárukou. Nejen, že si koupíte levnější vysokozdvižný vozík v porovnání s novým strojem, ale rovněž získáváte garantovanou záruku, tak jako u nového vozíku. Záruku na generálkovaný VZV nabízíme na 24 měsíců.

U repasovaných vozíky Desta provádíme výměnu dílů v poměru 70% nových náhradních dílů. Jedná se o poměr díky kterému jsme schopni garantovat výše uvedenou záruku. Vozíky po generální opravě jsou maximálně spolehlivé.

Otázka finanční náročnosti hraje jednoznačně ve prospěch použitých repasovaných VZV. Nejedná se však pouze o prvotní pořízení vysokozdvižného vozíku. Pokud si pořídíte nový vysokozdvižný vozík zahraniční značky, pak servisně zabezpečíte pouze malé a střední opravy. Rozsáhlé opravy nejsou zajištěny a vozík jste nuceni odepsat. Pokud máte vysokozdvižný vozík Desta, provádíme také rozsáhlé opravy i kompletní generální opravy VZV.

Kolik stojí repasovaný vysokozdvižný vozík?

Cena repasované manipulační techniky je odvislá na několika faktorech. Nepochybně pořizovací náklady jsou na použitý vozík, který je po generální opravě nižší. Cena vysokozdvižného vozíku oproti novému je o cca 25-50% nižší.

Naše repasované stroje začínají na ceně cca 180 tisíc, v terénní typové řadě Desta se dostáváme na částku 200 tisíc a více.

Narozdíl od bazarového vozíku je u našeho repasovaného VZV v ceně záruka, a to na 24 měsíců.

Pronájem repasované manipulační techniky

Naše firma Rosservis nenabízí pronájem manipulační techniky ani pronájem vysokozdvižných vozíků. Zabýváme se generálními opravami, servisem a přímým prodejem VZV.

Nevíte jaký VZV si pořídit?

Pokud si stále nejste jistí, který vysokozdvižný vozík je pro vás ten pravý – zda to je repasovaný, bazarový či nový VZV – pak si nenechte ujít příručku Před Nákupem VZV.

0

O autorovi:

Společnost Martin Rosulek - Rosservis, s.r.o. se specializuje na vysokozdvižné vozíky již od roku 1991. Zajišťuje generální opravy, prodej VZV Desta, opravy a servis VZV po celé České republice a Slovensku. Dodává také příslušenství, přídavná zařízení a náhradní díly na VZV.
  Související příspěvky